Про клініку

Носач Любов В'ячеславівна

Носач Любов В'ячеславівна
Очолює клініку з 2012 року. Лікар-стоматолог-ортопед.
Кредо: Немає поганих пацієнтів, є непрофесійні лікарі. Основне завдання керівника при цьому - створити комфортні умови лікарям і пацієнтам для максимально ефективної роботи.

У 1996 році стоматологічна клініка «Супрем» відкрила двері для своїх перших пацієнтів, створивши всі необхідні умови не тільки для комфортного і якісного лікування, але і приємного перебування. Персонал клініки з першого дня зробив ставку на якість, враховуючи при цьому кожну дрібницю, чи то високий рівень обслуговування, безболісність всіх процедур або повна безпека.

Золоте правило клініки - висока якість за демократичними доступними цінами і тільки за допомогою знань і умінь справжніх професіоналів. Лікарі, асистенти і адміністратори нашої клініки - це унікальний колектив, згуртований часом і досвідом, який віддає своє тепло і знання нашим пацієнтам.

Запрошуємо Вас відвідати нашу клініку. У нас панує тепла, дружня атмосфера. Ми уважні до кожного пацієнта і готові вирішити будь-які проблеми в порожнині рота. Наші фахівці проведуть для Вас комплексну консультацію, ознайомлять із сучасними методами лікування, недоліками і перевагами кожного з них і складуть для Вас індивідуальний план лікування.

Наша клініка пропонує повну діагностику зубощелепної системи, терапевтичне лікування зубів, протезування зубів усіма видами знімних і незнімних протезів, включаючи протезування на імплантатах, ортодонтичне лікування - виправлення прикусу або вирівнювання зубного ряду у дітей та дорослих; косметична стоматологія - відбілювання зубів, виготовлення вінірів. А також пропонуємо абсолютно новий напрямок в стоматології - це лазерна стоматологія. За допомогою лазера багато маніпуляцій стають абсолютно безболісними (такі як висічення вуздечки язика або губи, видалення гіпертрофованих ясен, висічення капюшона над зубами мудрості). За допомогою лазера також можна швидко позбутися від герпетичних висипань на губах, заїди (Ангулярний хейліт), а також дуже ефективне лікування захворювань пародонту за допомогою лазерного променя.

У своїй роботі ми використовуємо тільки якісні сучасні матеріали. Технічне оснащення клініки дозволяє вирішувати клінічні ситуації різної складності. Особливу увагу ми приділяємо стерилізації стоматологічного інструментарію та підтримці чистоти.

МИ РУЙНУЄМО МІФИ ПРО БОЛІСНІСТЬ ЛІКУВАННЯ ЗУБІВ !!!